Organisatie

Raad van Toezicht
De heer drs. F.H. Candel - voorzitter
Mevrouw H.C.M. van der Linden ba.
De heer mr. E.A.M. Schwirtz
Mevrouw C.A.J. Casseres
De heer E.M. Noteboom

Managementteam 
Saskia Bak | directeur 
info@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 421 

Amanda Vollenweider | hoofd publiek en programma 
amanda.vollenweider@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 471 

Gerk van der Wal | hoofd bedrijfsvoering
gerk.vanderwal@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 450


Directie- en managementassistent
Nicolette van Wijk
nicolette.vanwijk@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 421


Sponsoring & fondsenwerving
Rieke Righolt
rieke.righolt@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 472

Bedrijfsvoering
Gerk van der Wal | hoofd bedrijfsvoering 
gerk.vanderwal@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 450

Edwin Wikkerink | senior financieel medewerker
Edwin.Wikkerink@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 476

Raymond de Haas | controller 
raymond.dehaas@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 451

Herman van den Muijsenberg | productieleider De Kerk 
Herman.vandenMuijsenberg@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 478

Uitsluitend t.b.v. facturen: factuur@museumarnhem.nl


Conservatoren
Mirjam Westen | conservator hedendaagse kunst
mirjam.westen@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 433

Marie Stel | medewerker onderzoek hedendaagse kunst
marie.stel@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 433

Anne-Karlijn van Kesteren | conservator sieraden
annekarlijn.vankesteren@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 430 

Manon Braat | curator actuele kunst
manon.braat@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 437

Selm Wenselaers | conservator stadsgeschiedenis 
selm.wenselaers@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 435

Jelle Bouwhuis | conservator moderne kunst
jelle.bouwhuis@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 434

Jochem van Eijsden | medewerker onderzoek moderne kunst
jochem.vaneijsden@museumarnhem.nl | +31 26 30 30 434

Collectiemanagement 
Joanna Minderop | teamleider collectiemanagement
joanna.minderop@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 452

Berry Verzijden | medewerker collectiebeheer
berry.verzijden@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 436

Anne de Groot | junior registrar
anne.degroot@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 432

Sanna Snellaars | meewerkend projectleider registratieproject
sanna.snellaars@museumarnhem.nl |+31 26 30 31 453

Esmée Manubulu | projectmedewerker collectieregistratie
esmee.manubulu@museumarnhem.nl 

Merel Elenbaas| projectmedewerker collectieregistratie
merel.elenbaas@museumarnhem.nl

Milou van der Stel | projectmedewerker collectieregistratie
milou.vanderstel@museumarnhem.nl

Uitsluitend t.b.v. bruiklenen: registrar@museumarnhem.nl

Publiek
Amanda Vollenweider | hoofd publiek
amanda.vollenweider@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 471

Pleunie de Wild | marketing & communicatie
pleunie.dewild@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 474

Femke Hogenbosch | teamleider educatie
femke.hogenbosch@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 442

Janneke van Wolfswinkel | medewerker educatie
janneke.vanwolfswinkel@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 443

Marlies Spijker | projectleider evenementen & activiteiten
marlies.spijker@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 431

Guinevere Ras | medewerker sociale media
guinevere.ras@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 473

De Kerk
Jet Altenburg | coordinator locatie De Kerk
jet.altenburg@museumarnhem.nl

Baliemedewerkers: Cansu Bektas, Jolien Pollet, Julia Boer

Museumdocenten 
Neelke Jacobs, Niek Michel, Henriette Somsen, Charley Reijnders, Sandra Booltink, Joske van Zomeren


Vrijwilligers 
Barend van den Brink, Gerrit-Jan van Wiggen, Paulien Wittenrood, Anne Sypkens Smit, Werner Mammen, Monica van Uffelen

KIJKwijzers
Janka van Dijk, Jan Gosselink, Nelly Knüppe, Hetty Slagter, Anjo Strik, Trudie Daalmeyer. Joyce Romswinckel, Annet Kronenberg


Stagiaires
Marije Cornelissen (marketing & communicatie), Laura Meulensteen (fondsenwerving), Ester Smits (collectie moderne kunst), Isabel Hendrix (educatie), Annika Provily (collectie actuele kunst), James Hannan (collectie hedendaagse kunst)


Museum Arnhem past de principes van de Governance Code Cultuur toe.

top
www.museumarnhem.nl gebruikt cookies. Klik hier voor meer informatie.