Organisatie

Gebouw_museumcafeaangezicht_WillemFranken

Raad van Toezicht
De heer drs. F.H. Candel - voorzitter
De heer mr. M.H.E. Frommé  
Mevrouw H.C.M. van der Linden ba.
De heer mr. E.A.M. Schwirtz

Directie
Saskia Bak | directeur
info@museumarnhem.nl  | +31 26 30 31 421


Directieassistent 
Nicolette van Wijk | directie- en managementassistent
nicolette.vanwijk@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 421


Sponsoring & fondsenwerving
Rieke Righolt
rieke.righolt@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 472


Conservatoren
Mirjam Westen | conservator hedendaagse kunst
mirjam.westen@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 433

Marie Stel | medewerker onderzoek hedendaagse kunst
marie.stel@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 433

Anne-Karlijn van Kesteren | conservator sieraden
annekarlijn.vankesteren@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 400 

Manon Braat | curator actuele kunst
manon.braat@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 400

Selm Wenselaers | conservator stadsgeschiedenis 
selm.wenselaers@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 400

Jelle Bouwhuis | conservator moderne kunst

jelle.bouwhuis@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 400


Collectiemanagement 
Joanna Minderop | teamleider collectiemanagement
joanna.minderop@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 400

Sanne Bergs | registrar
sanne.bergs@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 432

Berry Verzijden | medewerker collectiebeheer
berry.verzijden@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 436

Esmée Manubulu | projectmedewerker collectieregistratie
esmee.manubulu@museumarnhem.nl 

Mike van der Steenhoven | projectmedewerker collectieregistratie
mike.vandersteenhoven@museumarnhem.nl

Milou Hogendorp | projectmedewerker collectieregistratie
milou.hogendorp@museumarnhem.nl


Uitsluitend t.b.v. bruiklenen: registrar@museumarnhem.nl

Bedrijfsvoering
Willemijn Bergsma | hoofd bedrijfsvoering 
willemijn.bergsma@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 450

Edwin Wikkerink | senior financieel medewerker
Edwin.Wikkerink@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 400

Raymond de Haas | controller 
raymond.dehaas@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 451

Herman van den Muijsenberg | productieleider De Kerk 
Herman.vandenMuijsenberg@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 400

Uitsluitend t.b.v. facturen: factuur@museumarnhem.nl 

Publiek
Amanda Vollenweider | hoofd publiek

amanda.vollenweider@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 400

Lotte Jansen Lorkeers | medewerker marketing & communicatie
lotte.jansenlorkeers@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 400

Pleunie de Wild | medewerker marketing & communicatie
pleunie.dewild@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 400

Femke Hogenbosch | teamleider educatie
femke.hogenbosch@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 442

Janneke van Wolfswinkel | medewerker educatie
janneke.vanwolfswinkel@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 400

Marlies Spijker | projectleider evenementen & activiteiten
marlies.spijker@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 400

Guinevere Ras | medewerker sociale media
guinevere.ras@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 400

Museumdocenten 
Neelke Jacobs, Niek Michel, Henriette Somsen, Carien Poissonnier, Charley Reijnders, Sandra Booltink, Joske van Zomeren, Thijs Tittse


Vrijwilligers 
Marijke Dijkers, Dolly Roozendaal-Beker, Janus Raaijmakers, Barend van den Brink, Gerrit-Jan van Wiggen, Paulien Wittenrood, Anne Sypkens Smit, Werner Mammen, Monica van Uffelen

KIJKwijzers
Janka van Dijk, Jan Gosselink, Nelly Knüppe, Hetty Slagter, Anjo Strik, Trudie Daalmeyer

Museum Arnhem past de principes van de Governance Code Cultuur toe.

Stagiaires
Derek Westervelt | stagiair afdeling conservatoren

top
www.museumarnhem.nl gebruikt cookies. Klik hier voor meer informatie.