Organisatie

Gebouw_museumcafeaangezicht_WillemFranken

Raad van Toezicht
De heer drs. F.H. Candel - voorzitter
De heer mr. M.H.E. Frommé  
Mevrouw H.C.M. van der Linden ba.
De heer mr. E.A.M. Schwirtz

Directie
Saskia Bak | directeur
info@museumarnhem.nl  | +31 26 30 31 421

Liv van der Aar | kinderdirecteur


Directieassistent 
Nicolette van Wijk | directie- en managementassistent
nicolette.vanwijk@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 421


Sponsoring & fondsenwerving
Rieke Righolt
rieke.righolt@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 472


Collectie
Mirjam Westen | conservator hedendaagse kunst
mirjam.westen@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 433

Miriam Windhausen | conservator moderne kunst en vormgeving
miriam.windhausen@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 430

Anne-Karlijn van Kesteren | conservator sieraden
annekarlijn.vankesteren@museumarnhem.nl | +31 6 26 92 81 38 

Joanna Minderop | teamleider collectiemanagement
joanna.minderop@museumarnhem.nl | +31 6 30 95 05 44

Florence Aalbers | registrar
florence.aalbers@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 432

Berry Verzijden | medewerker collectiebeheer
berry.verzijden@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 436

Esmée Manubulu | registrar / medewerker collectieprojecten
esmee.manubulu@museumarnhem.nl 

Uitsluitend t.b.v. bruiklenen: registrar@museumarnhem.nl

Bedrijfsvoering
Willemijn Bergsma | hoofd bedrijfsvoering 
willemijn.bergsma@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 450

Angelique Lous | senior financieel medewerker
angelique.lous@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 451

Uitsluitend t.b.v. facturen: factuur@museumarnhem.nl 

Publiek
Lotte Jansen Lorkeers | medewerker marketing & communicatie
lotte.jansenlorkeers@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 474

Femke Hogenbosch | teamleider educatie
femke.hogenbosch@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 442

Janneke van Wolfswinkel | medewerker educatie
janneke.vanwolfswinkel@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 400

Marlies Spijker | projectleider evenementen & activiteiten
marlies.spijker@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 400

Guinevere Ras |  medewerker social media
guinevere.ras@museumarnhem.nl | +31 26 30 31 400

Museumdocenten 
Neelke Jacobs, Niek Michel, Henriette Somsen, Carien Poissonnier, Charley Reijnders, Sandra Booltink, Joske van Zomeren, Thijs Tittse


Vrijwilligers 
Marijke Dijkers
marijke.dijkers@museumarnhem.nl 

Dolly Roozendaal-Beker 
dolly.roozendaal-beker@museumarnhem.nl

Janus Raaijmakers
janus.raaijmakers@museumarnhem.nl


KIJKwijzers
Museum Arnhem: Monie Braaksma, Huug de Bruin, Janka van Dijk, Wilma van Dijk- van Vessum, Zeffie Evers, Jan Gosselink, Paul Kievit, Nelly Knüppe, Ati van der Kolk, René Rutten, Hetty Slagter, Anjo Strik, Antoinette Timmer, Nicole Wolvenne 

Erfgoedcentrum Rozet: Peter Berben, Anne van Bon, Trudie Daalmeyer, Jacques Groven, Clarien van Harten, Hans de Kinkelder, Hugo Klarenaar, Co Middelweerdt, Lodewijk Moerbeek, Douglas Rijksen, Wim Smits, Jacques Troostwijk, Tine Verhegen, Ton van Vuurden, Willem Zwijnen

Museum Arnhem past de principes van de Governance Code Cultuur toe.


Stagiaires
Hedendaagse kunst | Elijah van Soldt

top
www.museumarnhem.nl gebruikt cookies. Klik hier voor meer informatie.